Записки путешественникаВыбор редакции → Вибираємо камери зовнішнього спостереження

Вибираємо камери зовнішнього спостереження

14 Апр 2020

Для будь-яких споруд наявність зовнішнього спостереження являється надзвичайно важливою. Наша стаття внесу остаточну ясність у питанні, які потрібні камери для зовнішнього відеоспостереження.

Головні характеристики камер зовнішнього спостереження:

  • Кольора зображення;
  • Роздільна здатність;
  • Розширення камери;
  • Чутливість камери.

Також є додаткові функції камер, які, в свою чергу, являються не меньш важливими при зовнішньому спостереженні.

Відеокамери зовнішнього спостереження мають працювати при будь-яких умовах. З цієї причини в країнах з холодним кліматом дуже популярні камери, які в наявності мають склоочисники, розморожувачі скла, запрограммовані на роботу через різні часові проміжки і після закінчення заданного терміну автоматично вимикаються. З цієї причини, при зйомці зображення постійно чітке, не порушується спостереження.

Також вулична камера повинна працювати без перебоїв при різноманітних температурах. Термокожух може стати непоганою альтернативою. Універсальні камери витримують діапазон температур від — 60°С до + 50°С.

По-друге, камери зовнішнього спостереження, які встановлені в зонах з підвищенною вологістю, на водосховищах, в портах, горах, мають витримувати вологість повітря. В цьому випадку оптимальні камери, які мають грозовий захист – в штормову погоду вони відрізняються особливою надійністтю.

Друзі, якщо ви бажаєте купити відеоспостереження, то оформити своє замовлення ви зможете на інтернет-ресурсі shop-security.com.ua. Впевненний, ви залишитеся задоволеними співвідношенням ціна-якість!

В-третіх, стабільність функціонування камери зовнішнього спостереження при поганому освітленні. Така функція в камерах спостереження у клієнтів є найбільш популярною вимогою. Камери такого типу працюють за спеціальним алгоритмом при поганому освітленні: підвищується коефіцієнт посилення APY, сприяючого посиленню якості зображення, або знижується швидкість електронного затвора.

Ще одного важливою функцією камери, дозволяючою отримувати хороше фокусування и якісне зображення являється здатність змінювати швидкість нахилу і панорамування в залежності від коефіцієнта збільшення, завдяки чому, при сильному наближенні запобігається мелькання в кадрі.

Також важлива точність позицінування поворотного пристрою камери, від якої залежить, яким чином вона буде фіксуватися в умовах впливу дощу та вітру.


468x60
Здесь вы можете написать отзыв

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля
468x60