Записки путешественникаУкраина → Вибір хорошого суші ресторану - «Євразія» в Києві

Вибір хорошого суші ресторану — «Євразія» в Києві

25 Ноя 2019

Останнім часом все більше людей вважають за краще снідати, обідати і вечеряти в ресторані, а не готувати вдома. Це обумовлено насиченим темпом життя, зайнятістю на роботі і простим бажанням смачно поїсти в приємній обстановці. Як же вибрати правильний ресторан? Особливо це питання актуальне, коли ви відвідуєте місто вперше, або тільки недавно переїхали, і ще не знайомі з місцевими закладами громадського харчування.

Можу сміливо рекомендувати вашій увазі відмінний ресторан «Євразія» в Києві. Перше на що звернув увагу — це інформація про компанію, розміщена безпосередньо на сайті. Мережа ресторанів «Євразія» в Києві налічує 22 заклади, розташованих у всіх частинах столиці. Це зручно! 11 років якісної роботи і такі нагороди як «Бренд року 2012», «Фаворит успіху 2014», «Українська народна премія-2015» і «Компанія року 2018» — викликають довіру. Різні види кухні — європейська та японська, дають можливість урізноманітнити своє щоденне меню. Рішення відвідати ресторан «Євразія» прийнято, на що звернути свою увагу далі.

Деякі з основних критеріїв вибору:

• Чистота.

• У приміщенні повинно добре пахнути.

• Відвідувачів має бути багато.

Якщо зал для відвідувачів виглядає брудно, на його кухні, безсумнівно, буде гірше. Зал ресторану «Євразія» порадував своєю чистою і затишною атмосферою ». Їжа пахла апетитно і на вигляд безсумнівно була свіжою. За столами було багато відвідувачів, не дивлячись на не особливо популярне час для прийому їжі, а саме 11 ранку. Навіть на перший раз за погляд стає зрозуміло, що якщо за столами немає відвідувачів, то або їм не подобається їжа, або обслуговування, або ціни. Про «Євразії» такого сказати не можна.

Іншими факторами, що визначають вибір були:

• Парковка. Перед прийомом їжі ви повинні спочатку дістатися до ресторану. Місце для паркування авто було. При необхідності відвідати інший заклад мережі, можна зателефонувати заздалегідь і запитати, чи пропонує ресторан парковку або вона є поблизу.

• Бронювання. Можливість зробити попереднє замовлення для самовивозу в ресторані «Євразія» присутній. Приємним бонусом виявилася акція 1 + 1 в щасливі години і саме для страв, які ви хочете забрати самостійно. Зробити попереднє замовлення не є обов’язковою умовою для відвідування.

• Ціна. Вам не потрібно грабувати банк, щоб їсти якісну і смачну їжу в суші ресторані «Євразія». Приємно насолоджуватися їжею, що не шкодуючи про витрати.

• Різноманітність. Коли ви йдете в ресторан з друзями, в меню ви знайдете різноманітні страви на будь-який смак.

• Кількість. Порції досить великі і ними можна втамувати голод. Ви обов’язково захочете піти вдруге, щоб спробувати щось новеньке, тому що одного двох страв поданих за один раз було цілком достатньо, щоб відчути себе ситим. Деякі порції, особливо сети, настільки великі, що ви можете забрати їх додому, якщо з’їсти за один присід не вийде.

• Особливі вимоги. Переконався, що заклад обслуговує клієнтів з нестандартними запитами. Можна замовити страви з низьким вмістом солі без стабілізаторів, вегетаріанську кухню, фітнес і дитяче меню. Це важливо, якщо у вас або у когось з вашої компаній є алергія або певні потреби в харчуванні.

• Рекомендації. Відгуки дадуть вам гарне уявлення про ресторані, особливо якщо рекомендації виходять від людей, які знають, про що говорять. Не варто довіряти відгуками з неперевірених джерел. Дуже часто їх публікацією займаються недобросовісні конкуренти.

Для прийому їжі великою компанією краще піти в місця, які ви вже знаєте і особисто відчули. Безумовно, ваш вечір буде більш приємним в тому місці, де ви були раніше і де персонал знає вас. У ресторані «Євразія» вам не потрібно ні про що турбуватися, а просто насолодитися смачною їжею в оточенні приємною обстановки і відмінного сервісу.


468x60
Здесь вы можете написать отзыв

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля
468x60