Записки путешественникаВыбор редакции → Наш громадський рух створено для тих, хто бажає справедливості!

Наш громадський рух створено для тих, хто бажає справедливості!

29 Ноя 2018

Кожні чотири роки в нашій країні відбуваються вибори і кожні чотири роки, за півроку до цієї події в країні починається хаос. А то, що відбувається після навіть страшно описувати. Все це через те, що половина виборців нічого не знають про своїх кандидатів і просто ведуться на передвиборчу кампанію. Але чому ніхто з нас не замислюється де ж ці партії і кандидати були раніше і чому ми нічого про них не знаємо.

Для того, щоб переконатися в позитивній і прозорою діяльністю можливого майбутнього президента не потрібно стежити за ним протягом усього його життя, можна просто скористатися послугами організації, яка довгі роки співпрацює з громадськими організаціями, які в свою чергу допомагають їм дістати інформацію щодо того чи іншого кандидата, а також партій.

Щоб знайти таку компанію не потрібно знаходитися безпосередньо в столиці і в центрі подій, можна скористатися інтернетом і знайти їх особистий сайт, який дасть можливість стежити за діяльністю політиків не відволікаючись від особистого життя.

ЧЕСНО — це громадський рух на сайті chesno.org, який готовий показати кожному громадянину реальну картину того, що відбувається в його державі.

Самостійно ми не можемо бути об’єктивними і тому почала існувати подібна організація. Її критерії для того, щоб зрозуміти наскільки сумлінний кандидат, підтримали понад сімдесят відсотків громадян.

Якщо ви плануєте стежити за життям політиків, тоді це потрібно робити з тими, хто не просто говорить, але також робить. Чесно — саме така організація, яка відкрила більше дев’ятисот недобросовісних депутатів і за допомогою організації, які їх підтримували, намагаються домогтися того, щоб ці люди не перебували в уряді країни або хоча б виправили свої показали щодо тих критеріїв, які потрібні, щоб пройти тест на доброчесності.

Існують навіть такі партії, які погодилися підтримувати ці критерії в парламенті і ті кандидати, які не були в списки власних партій, а все тому що не пройшли відбір. Для того, щоб знайти цю організацію варто всього лише зайти в інтернет і ввести їх назва, іншої такої компанії не існує, а якщо і є схожі, то вони і поряд не стояли з Чесно, тому що вони є першовідкривачами і єдиним і неповторним оригіналом.

Вибирайте свого президента правильно і тоді в країні не буде ніяких проблем і громадяни перестануть скаржитися, а зараз це те, що роблять всі. Майбутнє про яке ми все мріємо дуже близько та залежить лише від нас самих.

Джерело: https://www.chesno.org/


468x60
Здесь вы можете написать отзыв

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля
468x60