Правила покеру для новачків

Є кілька варіантів покеру - в деяких із них гравцям потрібно платити так звані анте, тобто вхідна ставка. Без цього ходу вхід у гру неможливий. У популярній версії техаського холдему правила не включають цієї залежності, але замість неї ми виявляємо необхідність виставляти блайнди для двох гравців після дилера. Основні правила покеру – зібрати найкращу комбінацію карт. Існують також такі техніки, як блеф, які призначені для того, щоб ввести інших гравців в оману та збільшити ваш рахунок, незважаючи на відсутність сильних карток у вашій руці.

Ігри в покер

Гравці в покер можуть використовувати шість основних ходів:

  • Ремінь (складний)

Це кидання карт на стіл, що означає відмову від участі в частині гри. Гравець, який вирішив скинути карти, втрачає всі фішки, які він поставив у цій руці.

  • Позначте

Гравець не може намагатися підняти поточну ставку і не скидати карти, чекаючи, поки решта учасників зробить ходи. Однак слід пам'ятати, що очікування можливе лише в тому випадку, якщо ставка в поточній грі ніким не була збільшена (збільшена).

  • Дзвінок

Під час колу відбувається збіг із сумою, яка була зроблена у грі будь-яким із гравців.

  • Ставка

Цей хід означає розміщення першої ставки в одному раунді.

  • Підняти

Це свого роду примус інших учасників або зрівняти, або підвищити ставки. Вони також можуть скинути карти з цією рукою. Після того, як було зроблено рейз, іншим гравцям не дозволяється робити чек.

  • Va banque (англ. Олл-ін)

Цей хід – все чи нічого! Гравець, який вирішив це зробити, додає всі свої жетони у пул. Якщо він програє, він втрачає все, але якщо він виграє, то він забирає весь банк.

Гра в покер - важлива частина саморозвитку: учасники гри навчаються підприємливості та передбачають кроки, які можуть зробити інші. Цей досвід можна застосовувати у багатьох сферах життя. Цікавим фактом є те, що власники багатьох великих корпорацій у світі є пристрасними гравцями в покер. Висновки можна робити самостійно.

Інформація про розміри індивідуальних ставок та підвищення

Як було сказано, різновидів покеру багато. Окремі версії відрізняються механікою, специфікою конкретних дій та кількістю карток, які видаються гравцям на початку. Відмінності також виникають через фіксоване значення одиночних ставок та можливостей підвищення.

Деякі види покеру вимагають, щоб було зроблено певну кількість ставок та підвищення. В даному випадку йдеться про:

  • Фіксований ліміт

Визначає фіксовану суму ставок. Сума визначається перед початком гри. Це може бути, наприклад, 5, 10, 15 злотих.

  • Ліміт банку

У цій ситуації ставка може бути збільшена будь-яку суму. У цьому випадку є тільки одне обмеження - сума рейзу не може бути більшою за вартість всього банку.

  • Без ліміту

Гравець має право підняти ставку на будь-яку суму, навіть якщо вона більша за суму, яка в даний момент знаходиться в банку. Знову ж таки, є лише одна умова – у рейзера має бути сума, яку він рейзить.


Другие статьи рубрики "Новости туризма":

468x60
Здесь вы можете написать отзыв

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля
468x60
?
c7749f87b674f4d6cfa50916af622ef3